Lietuvos ralio knyga 2021

Vilius Šaltenis Lietuvos ralio knyga 2021

Štai ir viskas. Lietuvos ralio knyga virto realybe 🙂

Lietuvos ralio knyga 2021 pagaliau įgavo materialų pavidalą ir kol Jūs jos neišpirksite, gulės dėžėse mano namuose. Tai galite nesikuklinti ir atlaisvinti tą užgriozdintą kampą 🙂

Atsiskaitymas per Paysera arba Paypal sistemas – pristatymas per Omniva, LP Express paštomatus arba Lietuvos paštu.

Praėjo metai planavimo, galvojimo, minčių generavimo, informacijos kaupimo ir t.t. Dar geras pusmetis rašymo, susisteminimo, redagavimo, maketavimo bei kitų procesų. Ir nors atrodo viskas žiūrėta, peržiūrėta šimtą kart, vis tiek galutiniame variante atrandi klaidų. Pavyzdžiui vieno iš fotografų, viršelio nuotraukos autoriaus Pavel Žukov vardo nebuvimas pačioje knygoje. Dėl to labai apgailestauju. Tad jeigu visai ralio bendruomenei neužteks pirmo 200 vienetų leidimo, antrame leidime klaidos bus ištaisytos.

Didžiulis ačiū Ievai Šileikaitei (Dizaino lopšys) už tobulą maketavimą, Vainiui Jasaičiui už išgrybautas klaidas tekstuose bei Vladui Jurkevičiui už pagalbą šiai knygai įgauti fizinį pavidalą.

Taip pat didžiulė padėka Vytautui Pilkauskui, Rally Freaks komandai bei Pavel Žukov už nuostabias nuotraukas.

Na ir žinoma ačiū visiems tiems, kurie atsakinėjo į klausimus, rašė, kalbėjo, dalinosi, domėjosi ir užpildė knygos puslapius savo mintimis bei išgyvenimais.


Knygoje Jūs rasite visų LARČ etapų apžvalgas, taip LARSČ, LMRČ bei e-LARČ čempionatų apžvalgas. Ačiū Pauliui Vičiūnui, Pauliui Butmanui bei Ignui Augustoniui už tekstus. Apžvalgas papildys atskirų ralių bei metinės įskaitos lentelės. Taip pat apžvelgtas ir tas laiko ilgas tarpas iki sezono pradžios, kurį mes visi įvairiai išnaudojome.

Vėliau verčiant puslapius Jūs rasite apžvalgą apie lietuvių dalyvavimą užsienio varžybose. Kiek plačiau yra išskirtos Vlado Jurkevičiaus, Martyno Samsono bei Karolio Kairio avantiūros už Lietuvos Respublikos sienų.

Pereinant į antrą knygos pusę Jūsų lauks 8 interviu tipo istorijos apie Škoda Fabia Rally2-kit, Mindaugo Varžos važiuokles, A.Eidžiūno rolę renginių organizavime, nepailstama ralio sklaida užsiimančius Rally Fanatikus ir Rally Freaks’us, “Aš Ralistas” projektą, GSR komandą bei dviejų Škoda Fabia R5 atsiradimą ASK Autorikonos rikiuotėje.

Judant link pabaigos – 6 labai įdomūs interviu su A.Paliukėnu, E.Globyte, M.Samsonu, J.Vičiūnu, V.Gorban bei V.Žala.

Knygą užbaigs 25 dalyvių įvairaus tipo pasakojimai apie praėjusį sezoną bei šioks toks bonusas – tekstas apie tai kaip atrodė mūsų ralis prieš 10 metų.

Viso 168 puslapiai bei 755 gramai ralio 🙂

Knyga galite įsigyti žemiau esančioje nuorodoje 🙂


1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x