N.Radišauskas / J.Vičiūnas – Saaremaa Rally ’23

Tai buvo pirmoji Nedo ralinė išvyka į Estiją – ir ji buvo tikrai sėkminga. Pokalbis apie tai.


Kiekvienas įrašas reikalauja ne vienos valandos darbo prie jo, tad jeigu Jums Ralio savaitėje pateiktas unikalus turinys yra Jums naudingas ar prasmingas, palaikykite šio projekto gyvavimą 🙂
Tai buvo tavo sportinis debiutas Estijoje. Ar sunku susigaudyti kitoje šalyje? Kaip praėjo savaitgalis?

Jau artėjant prie kelto į Saaremos salą darosi aišku, kad esi nebe namie ir tikrai ne tropikuose – lyja lietus, pučia itin stiprus šiaurinis vėjas ir primena, kad šis savaitgalis nebus eilinis.

Iš tiesų sąlygos buvo tokios, kokių ir tikėjausi šioje saloje, iš nuogirdų žinojau, jog oras čia nenuspėjamas ir greičiausiai vairuoti lengva nebus.

N.Radišauskas / J.Vičiūnas - VW Polo N5 ///
N.Radišauskas / J.Vičiūnas – VW Polo N5 /// 4rati.lv

Saaremaa pasitiko sportininkus maksimaliai sudėtingomis sąlygomis – vėjas, šaltis, lietus,  purvas. Kaip tu pats jautiesi tokiomis sąlygomis?

Startavus pirmąjį greičio ruožą penktadienio vakare, vaizdas prieš akis pasirodė sudėtingesnis nei buvo iš tiesų, lietaus bei vėjo mišinys su besileidžiančia ir už tamsių debesų pasislėpusia saule, nepažįstamas gruntas, kuris kartais panašus į cementą, kartais į asfaltą, privertė važiuoti pernelyg atsargiai. Po jo, su kiekvienu greičio ruožu darėsi jaukiau ir linksmiau.

N.Radišauskas / J.Vičiūnas - VW Polo N5 ///
N.Radišauskas / J.Vičiūnas – VW Polo N5 ///

Esi pabuvojęs Rajd Podlaski ir dabar Saarema ralyje – kiek svarbu ekipažui išvažiuoti į užsienio varžybas? Ar didelį patirties bagažą parsiveži iš salos?

Mano ralio bagažas ganėtinai menkas, tad sudalyvauti, bei žinoma finišuoti Saarema ralyje buvo itin naudinga ir smagu.

Turiu savybę iš savęs spausti daugiau nei kartais reikėtų, tad rezultatu nesu itin patenkintas, tačiau patirties pasisemta į valias ir tikiu, kad ji ne veltui.

N.Radišauskas / J.Vičiūnas – VW Polo N5 /// Janis Asaris

Šį sezoną buvai bene vienintelis ekipažas kuris nesusidūrė su didesnėmis automobilio problemomis. Kur paslaptis? Mechanikai, vairavimo stilius, požiūris į priežiūrą?

Manau techniniame sporte stebūklų nebūna-kiek daiktas prižiūrimas, tiek ir važiuoja, o būtent Polo labai gerai rūpinasi MR team komanda, Mantas su Rimu, didelis ačiū jiems.

N.Radišauskas / J.Vičiūnas – VW Polo N5 /// 4rati.lv Roberts Šivars

Tapai LARČ5 čempionu. Kas toliau? Kokie planai ateinantiems metams už vairo?

Manau laikas parodys, galbūt pakeisiu raidžių kombinaciją, o gal tik prie esamo reikės pridėti vieną nedidelį pliusą

N.Radišauskas / J.Vičiūnas - VW Polo N5 ///
N.Radišauskas / J.Vičiūnas – VW Polo N5 /// Igmar Matto

www.ewrc-results.com
Saaremaa Rally rezultatai

Nuotraukos – Janis Asaris, Igmar Matto, Roberts Šivars, Alari KivisaarKiekvienas įrašas reikalauja ne vienos valandos darbo prie jo, tad jeigu Jums Ralio savaitėje pateiktas unikalus turinys yra Jums naudingas ar prasmingas, palaikykite šio projekto gyvavimą 🙂0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x