M.Sesks / R.Francis interviu – Rally Liepaja ’23

Martins Sesks Rally Liepaja

Pokalbis su Martins apie pergalę namų ralyje – Liepojoje

Martins Sesks
Renalds Francis

Kiekvienas įrašas reikalauja ne vienos valandos darbo prie jo, tad jeigu Jums Ralio savaitėje pateiktas unikalus turinys yra Jums naudingas ar prasmingas, palaikykite šio projekto gyvavimą 🙂
Visų pirma – sveikinu su antrąja pergale namuose ir antrąja pergale iš eilės ERC! Manau, kad pastarosiomis savaitėmis patyrei didelį spaudimą. Kaip jauteisi po to, kai žinojai, kad viskas baigta ir tavo kišenėje yra pergalė? Kaip atsigavai po tokio intensyvaus periodo ?

Ačiū, buvo visai nelengva. Galbūt iš išorės atrodė lengviau, bet spaudimas buvo tikrai didelis, ypač dėl to, kad Latvijos gerbėjai ir žiniasklaida nepriima nieko, kas yra žemiau už ankstesnius pasiekimus. Buvo didelis palengvėjimas po finišo linijos, o po varžybų man prireikė bent 3 dienų, kad psichologiškai atsigaučiau.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Nepaisant gerbėjų ir žurnalistų spaudimo, prieš kameras atrodai labai ramus. Ar tai tavo natūralus požiūris, ar stengiesi išlaikyti ramybę, kad susikoncentruotum į savo darbą?

Tai buvo tikrai sunkus pasiruošimas tad laikiausi tokio požiūrio – išlikti žemiškam ir susikaupusiam. Susidoroti su spaudimu nėra lengva.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

„Škoda Fabia RS Rally2“ įveikiant vis daugiau kilometrų greičio ruožuose, susiformavo nuomonė, kad šis naujas automobilis turėtų puikiai tikti greitiems Vakarų Latvijos keliams. Ar tai tiesa? Ar galite palyginti savo patirtį su senesne „Fabia Evo“ versija?

Dabar esu kaip ranka su pirštine su mūsų Fabia RS iš Sports Racing Technologies, kad net negalvoju apie palyginimus. Labai mėgstu vairuoti šį automobilį, tai suteikia daug malonumo!

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Jūsų tėvui, buvusiam Liepojos merui, taip pat ralio lenktynininkui, šios pergalės turėtų būti svajonės išsipildymas. Papasakokite, kiek jūsų tėtis padėjo jums ralio karjeroje?

Jam kartais yra didesnis spaudimas ir stresas nei man, manau, kad jis šiek tiek to prisiima pats. Viena aišku – be jo nebūčiau ten, kur esu dabar. Jis man perteikia visus gyvenimo patarimus ir gudrybes, ir aš stengiuosi jais naudotis kiek galiu. Jis vis dar yra labai didelė mūsų ralio projekto dalis – jis yra šio projekto smegenys!

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Manau, kad kai kuriuos ruožus puikiai pažinojai kaip vietinis. Ar vis dar važiuoji juose 100% pagal stenogramą ar savo greitį, linijas ir pan. koreguoji pagal turimas žinias?

Mes stengiamės turėti geriausią imanomą stenogramą. Nesvarbu, ar aš esu savo gimtinėje, ar 5000 km užsienyje. Mes sutelkiame dėmesį į tuos pačius dalykus ir ruošiamės visoms lenktynėms. Stenograma yra didelis raktas į bendrą rezultatą ralyje.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Vairavimas naktį reikalauja drąsos ir besąlygiško pasitikėjimo šturmanu ir stenograma. Bet nemanau, kad važinėti dulkėse yra tas pats. Kaip galima pasirodyti taip gerai, kaip tu „Tukums 1“ greičio ruože?

Tai pasitikėjimas trimis dalykais – automobiliu, šturmanu ir savimi. Bet tikrai ten daug surizikavau ir šį kartą tai pasiteisino.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Komandos gyvenmą galite sekti socialinių tinklų paskyrose: „Twitter“ @MSesks, „Facebook“ @MartinsSesksRallying, „Instagram“ @martins_sesks ir svetainėje https://www.martinssesks.comPrisidėti prie tolimesnių Ralio savaitės įrašų galite tapę rėmėjais Contribee platformoje ar paaukoję per Paypal:www.ewrc-results.com
Rally Liepaja rezutatai

Nuotraukos – FLAT-OUT Media Agency


0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x