Rallye Serras de Fafe ’19

Ką veikti, jeigu važiuoji gamyklinėje komandoje, bet ne pilnu etatu? Pasitreniruoji prieš WRC etapą, parodai rezultatą ir krauniesi kapitalą tam, kad ateitį važiuotum pilnu etatu. Paprasta.


Nežinau ar su tokia intencija Dani Sordo šį savaitgalį dalyvavo pirmajame Portugalijos čempionato etape, bet treniruotė jam išėjo išties puiki.

Rallye Serras de Fafe yra gan žymus Portugalijos etapas. Veiksmas vyksta šiaurės Portugalijoje Fafe miesto apylinkėse. Šias keliais vasarą lakstys ir visas Pasaulio Čempionato karavanas, tad Dani nušovė du zuikius. Pasitreniravo prieš Meksika kaip važiuoti ant žvyro ir tuo pačiu prisimins kokie keliai driekiasi Porgualijos WRC etape. Kaip ir WRC, taip ir šiame ralyje dalyviai turi malonumą daužyti savo automobilių dugno apsaugas leidžiantis nuo žymiojo tramplyno.

Pasimatuoti su WRC lygio lenktynininku suvažiavo visa Portugalijos ralio grietinėlė. Startiniame sąraše mirgėjo čempiono Armindo Araujo pavardė, šalia – ERC sidabro laimėtojas Bruno Magalhaes ir kiti. Viso per 30 R5 automobilių. Dani Sordo beje startavo irgi su R5 klasės automobiliu. Turbūt nė nereikia minėti kokiu.

14/14. Hyundai komandos ispanas nepaliko vilčių nei tautiečiams ispanams, nei šių žemių savininkams portugalams ar tolimiems svečiams iš Čilės. Dani laimėjo visus iki vieno greičio ruožus, susikrovė minutės persvarą ir jau matuojasi sombrero artėjančiai Meksikai.

Pasakyk Ačiū ir tapk Ralio savaitės dalimi:

Rezultatai
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x