Rallye Azores ’19

Apie Azorų ralį būtų galima rašyti ilgą ilgą straipsnį, nes šio ralio gamtinis grožis ir specifika yra verta atskiro paminėjimo. Tačiau aš siūlau atsiversti foto galerijas ar youtube ir grožėtis vizualia forma. O raidėmis nušviesiu šio ralio nugalėtoją – Lukasz Habaj.


Krokuvoje gimęs, turizmo srities profesionalas, Lukasz ralio karjerą pradėjo 2003 metais su egzotišku Fiat Seicento Sporting automobiliu. Du metus vaikė įdomių formų automobilį ir jau 2004 metais nuskynė pirmąjį trofėjų. Kitus du metus skynė pergales klasėje su Peugeot 206 XS. Vėliau persėdo į Mitsubishi Lancer Evolution IX ir kaupė patirtį Lenkijos ir Čekijos etapuose. 2014 pakeitė automobilį į Ford Fiesta R5 ir metų gale pradėjo skinti pergales bei podiumus. Šią formą perkėlė ir į 2015 metų sezoną kuriame vieno taško skirtumu galutinėje įskaitoje įveikė įžymujį prancūzą Bryan Bouffier tapdamas Lenkijos ralio čempionu.


Nuskynęs laurus savo šalyje Lukasz fokusą nukreipė į Europos ralio čempionatą. Trys metai Europos fronte buvo įvairūs ir ne per daug sėkmingi. Tik Liepojos ralyje lenkui pavyko pakilti ant podiumo. Užtat patirtis buvo sukaupta nemenka.


“Man vis dar reikia priprasti prie fakto, kad laimėjome ralį, nes aš tuo vis dar netikiu” – taip kalbėjo lenkas kirtęs finišo liniją Portugalijos salyne pirmas. Ir iš tikro, tokioje konkurencijoje mažai kas tikėjosi, kad trofėjus keliaus į Lenkiją, nors visai dar neseniai ERC ralius teriojo Kajetan Kajetanowicz.


Tad man asmeniškai labai džiugu už Lukasz. Puikus pavyzdys, kad ilgai ir kryptingai dirbant galima pasiekti nuostabių dalykų.

Pasakyk Ačiū ir tapk Ralio savaitės dalimi:

Rezultatai

Nuotrauka – mfoto.es

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x