Rally Legend ’19

Trumpas įrašas, nes aprašomą renginį reikia pamatyti gyvai. Juodu ant balto to neperteiksi.

Europoje vyksta išties daug renginių, kuriuose susirenka legendiniai vairuotojai ir tokie patys automobiliai. Apie keletą iš jų jau net buvo galima pasiskaityti Ralio savaitės įrašuose. Bet, kad ir kaip įvairių šalių ar automobilininkų klubų organizatoriai besistengtų, Spalio mėnesį, nykštukiniame San Marine vykstantis Rally Legend vis dar yra pats pačiausias ralio legendų renginys. Ir šie metai tai tik patvirtino.

Prieš šešiolika metų du draugai – Vito Pirulli ir Paolo Valli turėjo svajonę suburti aistringiausius ralio mylėtojus į renginį, kuris uždegtų ugnį kiekvieno širdyje. Kaip įprasta, Vito ir Paolo iš pradžių sulaukė tik kreivų šypsenų ir tylių kuždenimų, kad jiems tikrai nepavyks. Bet pavyko. Ir iš pirmo nedidelio renginio, kuriame dalyvavo apie 50 ekipažų, tarp kurių buvo netgi Walter Rohrl ir Miki Biasion, išaugo viena didžiausių ralio švenčių Europoje. Pradžioje dalyviai varžėsi vienoje, Historic klasėje. O 2019 metų renginyje, 170 ekipažų varžėsi ir dalyvavo keturiose įskaitose – WRC, Star, Historic, Myth ir Heritage.

Trumpai apie dalyvius ir techniką. Šiais metais Rally Legend pagerbė gamyklinė Hyundai WRC komanda. T.Neuville išvažiavo su Hyundai i20 WRC, kuris buvo naudotas 2018 sezone, M.Mikkelsen – su 2016 metų i20 WRC, o C.Breen sėdo į ex-Colin Mcrea Subaru Impreza. Craig tėtis bandė gainiotis sūnų su MG Metro. O be dabartinių WRC žvaigždžių – Gigi Galli su 600 ag Kia Rio RX, DTM ir RX žvaigždė Mattias Ekstrom su Audi A1 EKSRX, legendinis Miki Biasion su Lancia 037, Ken Block su Ford Escort ir taip toliau. Vardinti ir vardinti įvairias žvaigždes ir legendas su tokiais automobiliais kaip Audi Quattro, Lancia Delta S4. Vengrai su žiguliais ir krūvomis juos palaikančių fanų, K. Klausner ir latvis Ivars Velme, kurie savo Audi Quattro ant asfalto vairuoja žvyrinėmis trajektorijomis. O ką jau kalbėti apie publiką, kuri tiesiog išprotėjus.Tai yra geriausias šou renginys ralio pasaulyje. O prieš apsilankant, siūlau tiesiog pasižiūrėti kas ten dedasi:

Vietinio San Mariniečio važiavimas su Abarth 131:

Pasakyk Ačiū ir tapk Ralio savaitės dalimi:

Rezultatai (WRC)

Nuotrauka – Rozmus Photography

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x