Mārtiņš Sesks / Renalds Francis – Rally Alūksne ’23

Martins Sesks Rally Aluksne

Pranešimas spaudai apie Mārtiņš Sesks / Renārs Francis pasirodymą Rally Alūksne 2023

Mārtiņš Sesks
Alūksne rally
Renārs Francis

Pergalę praeitą šeštadienį Alūksnės ralyje šventė Mārtiņš Sesks / Renārs Francis ekipažas, palaikomas „Latvijas Mobilais Telefons“ (LMT). Pirmose varžybose su naujuoju Škoda Fabia RS Rally 2 automobiliu Liepojos komanda nenorėjo per daug rizikuoti, o siekė išmokti valdyti naująjį automobilį ir tobulinti savo vairavimo subtilybes. Visgi kova dėl pergalės ralyje tapo itin įtempta.

M.Sesks / R.Francis - Škoda Fabia RS Rally2
M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Alūksnės ralis prasidėjo dviem naktiniais greičio ruožais, kuriuose Sesks/Francis įgijo šiokią tokią persvarą. Antrąją varžybų dieną po GR3 ir GR4 komanda dar labiau padidino savo persvarą ir nors Gregor Jeets laimėjo GR5 ir GR6, Sesks/Francis išlaikė 6,97 sekundės pranašumą. Paskutiniuose keturiuose ralio greičio ruožuose atstumai tarp latvio ir esto tai didėjo, tai mažėjo, tačiau sparčiausią tempą išlaikė Liepojos duetas, laimėjęs finalinį greičio ruožą.

M.Sesks / R.Francis - Škoda Fabia RS Rally2
M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Mārtiņš Sesks: “Paskutiniame ruože mes tiesiog atlikome savo darbą ir skirtingai nei mūsų sirgaliai, daug negalvojome apie savo rezultatą. Apgailestaujame, kad G.Jeets pasitraukė devintame greičio ruože, nes dingo sveika konkurencija”

“Pergalė buvo tik vyšnia ant torto, nes svarbiausia, kad susidraugavome su nauju automobiliu. Negalima sakyti, kad viską išsiaiškinome, bet daugelis naujo automobilių aspektų mums jau labiau suprantami. Štai kodėl šį savaitgalį buvome Alūksnėje. Treniravomės ir ruošėmės tam, kad po dviejų savaičių Portugalijoje jau turėtumėme patirties“

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Jau antradienio vakarą sportinis automobilis ir „Sports Racing Technologies“ komanda iš Liepojos uosto išvyks į pirmąjį Europos ralio čempionato (ERC) etapą. Kovo 10–12 dienomis vyksiantis „Rally Serras de Fafe e Felgueiras“ ralis vyks daugiausia ant žvyro, o antrasis etapas gegužės 5 ir 6 dienomis Kanarų salose – ant asfalto.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia RS Rally2

Daugiau informacijos apie Mārtiņš Sesks / Renārs Francis ekipažo sportinę veiklą rasite socialinių tinklų paskyrose „Twitter“ @MSesks, „Facebook“ @MartinsSesksRallying ir „Instagram“ @martins_sesks.


Prisidėti prie tolimesnių Ralio savaitės įrašų galite tapę rėmėjais Contribee platformoje ar paaukoję per Paypal:www.ewrc-results.com
Rally Alūksne rezultatai

Nuotraukos – Raimonds Volonts, Jānis Asaris

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x