M.Sesks / R.Francis – Rajd Świdnicki ’23

Martins Sesks Rajd Swidnic

Pranešimas spaudai apie Mārtiņš Sesks / Renārs Francis trečią vietą Rajd Świdnicki 2023 🙂

Kiekvienas įrašas reikalauja ne vienos valandos darbo prie jo, tad jeigu Jums Ralio savaitėje pateiktas unikalus turinys yra Jums naudingas ar prasmingas, palaikykite šio projekto gyvavimą 🙂Mārtiņš Sesks
Renārs Francis

Praėjusį savaitgalį Mārtiņš Sesks bei Renars Francis ekipažas, palaikomas „Latvijas Mobilais Telefons“, finišavo aukštoje trečioje vietoje Lenkijoje vykusiame „Rajd Świdnicki“. Pradėję su santykinai mažiau galingu Škoda Fabia R4 Rally 2 Kit, M.Sesks / R.Francis demonstravo puikų greitį ir kovingą dvasią, sėkmingai konkuruodami su greitesnę technhiką vairuojančiais ekipažais.

M.Sesks / R.Francis - Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)
M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)

Mārtiņš Sesks: „Pirmą kartą dalyvavome Rajd Świdnicki, todėl ypatingų lūkesčių neturėjome. Kartu su „Proracing“ ir „R4Litus“ kruopščiai ruošėme ir priderinome automobilį varžyboms. Didelę reikšmę turėjo ir MRF padangos. Jau pirmuose lenktynių greičio ruožuose matėme, kad važiuojame geru tempu ir įdirbis ruošiantis šioms varžyboms davė vaisių. Liko tik nuolat spausti akseleratoriaus pedalą iki dugno ir važiuoti greitai. Paskutiniuose ruožuose šiek tiek suklydau pasirinkdamas padangas, tačiau džiaugiamės, kad ant asfalto sėkmingai kovojome su pranašesniais ekipažais ir iškovojome trečią vietą.“

M.Sesks / R.Francis - Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)
M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)

Pirmąją „Švidnicos“ asfalto ralio dieną latvių ekipažas įveikė keturis greičio ruožus ir dieną baigė trečioje bendroje vietoje. Antrąją varžybų dieną, kai iš viso reikėjo įveikti devynis ruožus, M.Sesks / R.Francis demonstravo puikų greitį ir kovingumą prieš vietinius ekipažus. Nors po SS6 Liepojos komanda nukrito į ketvirtą vietą, SS7 atkarpoje M.Sesks / R.Francis susigrąžino trečią poziciją ir du kartus, įskaitant ir finalinį Power Stage, parodė antrą geriausią rezultatą.

M.Sesks / R.Francis - Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)
M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)

Pirmąjį Lenkijos ralio čempionato etapą M.Sesks / R.Francis panaudojo tam, kad geriau pasiruoštų gegužės pradžioje vyksiančiam ERC etapui Kanarų salose ir bendroje varžybų įskaitoje finišavo aukštoje trečioje vietoje. Daugkartinis Lenkijos ralio čempionas Gregorz Grzyb („Škoda Fabia Rally2 evo“) šventė pergalę „Rajd Świdnicki“, savo tėvynainį Sylvester Płachytka („Škoda Fabia Rally2 evo“) aplenkęs 14,8 sek. M.Sesks / R.Francis nuo nugalėtojų skyrė 45,1 sek.

M.Sesks / R.Francis – Škoda Fabia Rally2 Kit (R4 Litus)

Kitas Liepojos komandos startas bus antrajame ERC sezono „Rally Islas Canarias“ etape (gegužės 4–6 d.), o gegužės pabaigoje – trečiajame „ERC 79.Rajd Polski ORLEN“ etape (gegužės 19 d. 21).

Daugiau informacijos apie Mārtiņš Sesks / Renārs Francis ekipažo sportinę veiklą rasite socialinių tinklų paskyrose „Twitter“ @MSesks, „Facebook“ @MartinsSesksRallying ir „Instagram“ @martins_sesks.Prisidėti prie tolimesnių Ralio savaitės įrašų galite tapę rėmėjais Contribee platformoje ar paaukoję per Paypal:


www.ewrc-results.com
Rajd Świdnicki rezultatai

Nuotraukos –Mateusz Banas

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x