Galway International Rally ’19

Turbūt atsimenate tokį emocionalų airį, praeitais metais vairavusį Citroen C3 WRC Pasaulio ralio čempionate, vardu Craig Breen. Citroen komanda šį sezoną turi kitų planų airio atžvilgiu, tai pastarasis savo vertę bando įrodyti namie.

Praeitą savaitgalį po metų pertraukos airiai sugūžėjo stebėti Galway International ralio, kuris sutraukė gausų britų ralio žvaigždyną. Daugiau nei 20 R5 klasės automobilių atskiestų keliom senom gerom Subaru Impreza S12 WRC siekė pergalės pirmajame Airijos asfalto ralio čempionato etape.


Nors konkurencija milžiniška ir pats Craig jau senokai nėra koviniu greičiu lakstęs airišku asfaltu, tai jam nesutrukdė nuskinti pirmąją ir tikėkimės ne paskutinę pergalę šiais metais. Trofėjus buvo nuskintas 14,4 sekundės persvara prieš kitą gerai žinomą britą Alistair Fisher. Kaip ir daugelis jo tautiečių, Craig sėdėjo už Ford Fiesta R5 vairo. Beje šis automobilis išties senas, pagal www.ewrc-results.com duomenų bazę, Fiesta savo karjerą pradėjo gūdžiais 2013 metais Serbijoje.

Tiesa, šis ralis kelia sukėlė ir sentimentų airiui. Lygiai prieš 10 metų tai buvo pirmasis Galway ralis jam. Startavęs septyniasdešimtas jis tada nusikapstė net iki 12 vietos su Ford Fiesta ST automobiliu.

Pasakyk Ačiū ir tapk Ralio savaitės dalimi:

Rezultatai

Nuotrauka – CRSPICS.COM

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x