CBet Rally Rokiškis 2022 – Prologas

Rally Rokiškis prologas

Naujame Ralio savaitės formate kartu su Simaska Team apžvelgsime jau šį savaitgalį vyksiantį ketvirtąjį LARČ etapą

Ralio savaitė tris metus keliavo tik viena, tekstinio turinio kryptimi. Visa tai prasidėjo trumpais pasakojimais apie ralius įvairiuosiuose Pasaulio kampeliuose, vėliau fokusas buvo nukreiptas į Lietuvos ralio peripetijas, ypač lietuvius dalyvaujančius užsienio varžybose. Galų gale šiais metais pasaulį išvydo ir knyga. Ši kryptis ir toliau, bent man, liks pagrindinė, tačiau šalia jos augs nauja. Tai natūralus evoliucijos procesas, tad šis neišvengiamai kažkada turėjo ateiti. Ir jis ateina kartu su Ignu Augustoniu, e-LARČ organizatoriumi, žmogumi kuris savo entuziazmu užkūrė daugybę procesų, kurių pirmuosius vaisius jau netrukus galėsite išgirsti. Tad jeigu tekstinio turinio vairą laikysiu aš, Vilius, tai ateities garsiniame / vaizdiniame turinyje pirmuoju smuiku gros Ignas, dėl ko aš esu labai laimingas. Ralio savaitė iš vieno žmogaus projekto tampa bent dviejų asmenybių kūriniu.

Tai naujas etapas, kurio nebūtų be Jūsų visų įvairiapusio palaikymo. Ačiū!

Naujame Ralio savaitės formate kartu su Simaska Team apžvelgsime jau šį savaitgalį vyksiantį ketvirtąjį LARČ etapą šiais kampais:

* Bendros įžvalgos apie CBet Rally Rokiškis 2022 renginį

* Greičio ruožų aptarimas

* Dalyvių sąrašo apžvalga

* Rezultatų prognozės

Gero klausymo / žiūrėjimo, bei lauksime feedback’o 🙂

Visa informacija apie renginį – https://rallyrokiskis.com/Prisidėti prie tolimesnių Ralio savaitės įrašų galite tapę rėmėjais Contribee platformoje ar paaukoję per Paypal:

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x